Základové desky a základy

Každá stavba potřebuje kvalitní základy, které nesmíme v žádném případě podceňovat a proto jsme tu se službou Základové desky EXPRES
Nejčastější a nejžádanější formou základů moderních domů jsou bezpochyby základové desky. Již při zakládání se však můžeme setkat s prvními problémy, které jsou nejčastěji nedostatečný geologický průzkum, nekompetentnost stavební firmy, nedodržováním stavebních detailů a izolací a v neposlední řadě rozměrové a rovinné defekty základové desky. Nepotřebuji další podrobnosti a chci postavit kvalitní základovou desku.

Nejčastějším omylem zpravidla bývá předpoklad, že základy nejsou náročné na přesnost. Obecně jsou tolerance v rozměru desky pro dřevostavby 1-1,5cm a v rovině do 1 cm. Pro zděné domy jsou tolerance vyšší.
Prostupům deskou, je potřeba věnovat náležitou pozornost aby se vám nestalo, že při převzetí desky firmou provádějící dřevostavbu, budou rozdíly v požadavcích nepřípustné a bude nutné velmi mnoho nepříjemných a obtížných oprav. Stavební firma provádějící vrchní stavbu obvykle tento výkres prostupů dodává.

Protiradonová izolace je další neodmyslitelnou součástí základů. Již při nákupu pozemku je vhodné se seznámit se základním radonovým průzkumem, který se také později musí ze zákona přikládat ke stavebnímu řízení. Funkci protiradonové izolace plní nejčastěji hydroizolace ve formě modifikovaných asfaltů(nejčastěji SBS), AL fólií, nopových fólií či fólií PVC, PE a PEHD. 

Stavební dozor na stavbě dohlíží nejen na kvalitu položení hydroizolací a protiradonových izolací ale na veškeré stavební detaily. Bez dozoru se stavba prostě neobejde a právě se stavebním dozorem řešíte veškeré nepředpokládané události a případné potíže v provedení stavby.

Velmi doporučujeme vyhýbat se nejlevnějším stavebním firmám, přestože je mnohdy velmi lákavé ušetřit hned na samém počátku stavby. Vhodné je naopak orientovat se na společnosti, které se specializují na zemní práce a základové desky.
Abyste však nemuseli provádět náročné hledání vhodné stavební firmy, nízkoenergetické domy ONLINE vám do 48hodin zajistí ty nejspolehlivější společnosti pro základové desky a veškeré zemní práce, stačí jen vyplnit náš rychlý poptávkový formulář.

Základové desky EXPRES-nová služba webu dřevostavby ONLINE, která zajišťuje expresní stavbu základové desky. Pošlete nám projekt základové desky v elektronické podobě a za několik dní dostanete nejlepší nabídkovou cenu. Výstavba základové desky může začít do dvou týdnů a je prováděna naším dlouholetým a spolehlivým partnerem.
V současné době je služba Základové desky EXPRES z kapacitních důvodů a pro mimořádný zájem dostupná pouze v regionu Ústeckého kraje-Ústí nad Labem, a města Teplice, Děčín, Most, Litoměřice a Praha.

Neváhejte, u nás máte jistotu s pečlivý přístupem ke každé zakázce základové desky. Stačí jen vypnit náš rychlý poptávkový formulář a berte to za vyřízené!

Přidat hodnocení

Mešťánek GSERVIS partner naZeleno Správa nemovitostí