Časté otázky a odpovědi-FAQ

Nejčastější otázky na nízkoenergetické domy ONLINE

 

Jakou mám záruku, že vybrané společnosti jsou opravdu spolehlivé a odvedou perfektní práci?

Každá stavební firma je u nás interně hodnocena a má rating který se postupem času vyvíjí, pokud by náhodou rating klesnul, firma je odebrána a velmi rychle tak třídíme opravdu pečlivé a spolehlivé dodavatele z celé ČR.
Ratingy jsou každý rok přehodnocovány a také mechanicky individuálně upravovány, aby výsledné firmy byly opravdu jen ty nejlepší. Jsme přesvědčeni, že tento způsob je velmi efektivní a zamezuje v maximální možné míře doporučovat jakoukoliv "horší" stavební společnost.

Kolik máte v databázi stavebních firem, které provádí stavby v rámci služby PROFI asistence?

V současnosti jich máme asi 18. Toto číslo již nehodláme do budoucna příliš zvyšovat, zejména z důvodu, že spolupracujeme opravdu s tím nejlepším co na českém trhu je.
Selekce a výběr firem je poměrně náročný a zdaleka ne každá stavební firma projde certifikací Centra staveb.
Jedním z nejdůležitějších parametrů je totiž ihned po vysoké kvalitě práce, také spolehlivost, finanční stabilita (zejména v této době bohužel hodně opomíjený údaj) a v neposlední řadě také jednání obchodních zástupců a majitelů stavebních firem.

U kolika společností poptáváte jednotlivé poptávky a kolik firem obdrží podklady pro výpočet ceny?

Z důvodů vysoké selekce našich dodavatelů je to v průměru kolem 2-3 firem, ale druhým dechem poznamenáváme, že jde skutečně o ty nejlepší společnosti co známe. Výsledek je proto vždy na velmi vysoké úrovni.
Každá společnost ještě před samotným obesláním podkladů je telefonicky, a to i opakovaně, konzultována jak ohledně časových dispozic, tak zejména technologických aspektů stavební zakázky.

Co když budu s výběrem stavební firmy nespokojen?

Ano, i to se může stát. Pokud máte velmi náročné požadavky, je vhodné toto uvést do poptávky a zakázka bude rovnou předána specialistovi pro individuální poptávky.

Co se děje po vyplnění a odeslání poptávky?

Po obdržení stavební poptávky je kontaktována nejbližší partnerská firma z regionu, a poptána na volný požadovaný termín. Po telefonickém vyřízení je pak poptávka odeslána parnerské společnosti, která tímto začíná řešit konkrétní poptávku. Stavební firma by se měla ozvat nejpozději do 48 hodin, pokud se tak nestane, ihned nás prosím kontaktujte.

Musím podávat zpětnou odezvu na vybrané stavební společnosti?

Přestože toto není povinné, budeme samozřejmě velmi rádi pokud se nám svěříte, a sdělíte názor na dané stavební firmy a celý průběh zakázky.
Pouze díky vaší odezvě můžeme dále zkvalitňovat a zlepšovat naše služby, zvyšovat spokojenost, proto děkujeme za každou připomínku, která přispěje ke zlepšení služeb webu dřevostavby ONLINE.

Některé z vašich ohlasů

Dobrý den,
jsem velmi překvapen rychlostí a seriózností webu. Po celou dobu spolupráce jsem se společností .... neměl žádné potíže a jsem velice rád, že něco takového skutečně funguje.
Vlastimil, Roztoky 

Vážení,
nejprve jsem nevěděl, jestli bude tahle stránka fungovat dle mých představ. 
Protože jsem ale prošel maratónem hledání firmy pro mou stavbu a byl jsem dosti zklamán, uvítal jsem vaší možnost doporučení. Stavební firmu ... jsem ve skutečnosti z doslechu již znal, ale nějak jsem ji při mém hledání vypustil.
A výsledek? Již bydlím a velmi spokojený! Děkuji, tohle byla vážně trefa do černého.
S pozdravem Per N. z Říčan

Vážené Centrum staveb,
velmi děkuji za spolupráci a váš přístup ke stavbě. Nemyslím, že by bylo vaší povinností kontrolovat samotný průběh stavby, vy jste to ale dělali, a díky tomu jsem nabyl přesvědčení, že tato služba funguje výjimečně. Také děkuji za pozemek, který mi pomohl sehnat pan Nedorost, bylo to se mnou asi nelehké a o to více jsem nyní spokojenej.
Alexandr M. Benešov n/P

Dobrý den,
výborná služba, to jsem vážně nečekala. Super přístup a rychlost.
Moc děkuji a pozdravuji p....., je to moc hodný člověk.
Ivanka z Tábora

Dobrý den,
jsem velmi spokojena s rychlostí Vašich služeb, Obě firmy se mi ozvali záhy po odeslání formuláře, a s ... jsem již domluvena na realizaci. Po skončení prací dám určitě vědět.
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den, 
Miluše D, Choceň 

a mnoho dalších

Vaše ohlasy a připomínky pište prosím na e-mailovou adresu .

Za nízkoenergetické domy ONLINE a CENTRUM STAVEB 
Vladimír Mešťánek 

Přidat hodnocení

Mešťánek GSERVIS partner naZeleno Správa nemovitostí